HATİPOĞLU CAM AKSESUARLARI

 

TARİHÇE
 
Hatipoğlu Cam Aksesuarları, 1993 yılında Hatipoğlu Hırdavat Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti. ünvanıyla İstanbul Avrupa yakasında 4.Levent’te kurulmuştur.
2007 yılında firmanın cam aksesuarlarına yönelmesi ile yeni çehresine kavuşan Hatipoğlu, bu tarihten itibaren cam aksesuarları ithal ederek sektöre sunmaya başlamıştır.
Hatipoğlu Cam Aksesuarları, günümüzde Anadolu’dan Avrupa’ya kadar çok geniş bir müşteri ağına hizmet sunmaktadır.
 
HİZMETLER
 
Hatipoğlu Cam Aksesuarları,
Sürekli değişen dünyayı ve yeni trendleri yakından takip edip, sizlere her zaman en modern, en yeni ve en şık ürünleri sunmayı hedefler.
Klasik çizgilerin dışına çıkıp, her zaman en iyiyi sizlere sunan Hatipoğlu Cam Aksesuarları, geçmişten gelen birikimi ile içinde bulunduğu çağın gereği olarak farklı ticaret politikalarıyla rakiplerinin bir adım önüne çıkmayı başarmıştır.
Sürekli yenilenen ürünleri, otel, büro, dış çephe ve ev içi aksesuarları ile Hatipoğlu Cam Aksesuarları yaşamınıza kolaylık ve estetik kazandırır.
 
MİSYONUMUZ
 
Cam aksesuarı sektöründe dünyadaki yenilikleri Avrupa ve Ortadoğu bölgelerine taşırken ürün yelpazesini sürekli güncelleyerek cam aksesuarı tedariğinde sektör lideri olmaktır.
 
VİZYONUMUZ
 
Yüksek dayanımlı ve keyif veren görsel tasarımlı cam aksesuarlı ile sektör ihtiyaçlarına kaliteli ve uzun ömürlü çözümler üreterek, güvenilir ve ahlaklı ticaret anlayışı ile müşterilere hakettiği değeri vermektedir.

thoor-yazi

THOOR cam aksesuarlarının tamamı sağlamlık ve estetiğin birleşiminden oluşmaktadır. Zerafet ve dayanıklılığın simgesi olan bu ürünler, yoğun bir mühendislik çabası sonrası ortaya çıkmış ve sizlere ulaşmadan önce birçok testten başarıyla geçmiştir.
Sadece en kaliteli malzeme ve çok hassas yüzey işlemesine sahip ürünlerden oluşan THOOR cam aksesuarları, hem görsel olarak hem de dokunulduğunda kalitesini hissettirir.
THOOR cam aksesuarlarını vazgeçilmez kılan ise ilk kullanımdan seneler sonra bile performanslarını kaybetmemeleridir.
THOOR logosunu gördüğünüz ürünleri gönül ferahlığıyla alabilirsiniz, çünkü THOOR ürünlerinin tamamı 3 sene paslanmaya ve mekanizma arızalarına karşı garantilidir.